Kişisel Verilerin Korunması

Kişisel Verilerin Korunması

Kişisel verileriniz ile ilgili talepleriniz olabilir. Bu taleplerinizi lütfen https://www.daiichi-sankyo.com.tr adresindeki Servis sayfasından erişebileceğiniz “Daiichi Sankyo KVKK Başvuru Formu” nu doldurarak ve çıktısını aldıktan sonra Noter vasıtasıyla Daiichi-Sankyo Türkiye Ünalan Mah. Libadiye Cad. Emaar Square Sit. F Blok Apt. No: 82 F/57 34700 Üsküdar Türkiye adresine iletiniz. Zarfın üzerine “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Bilgi Talebi” yazmanızı rica ederiz. Talebinizin niteliğine göre mümkün olan en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde başvurularınız sonuçlandırılacaktır; ancak işlemin ayrıca bir maliyet gerektirmesi halinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifeye göre tarafınızdan ücret talep edilebilecektir. Daiichi-Sankyo Türkiye İstanbul Ticaret Odasına bağlıdır.

Şirket merkez adresi Daiichi-Sankyo Türkiye Ünalan Mah. Libadiye Cad. Emaar Square Sit. F Blok Apt. No: 82 F/57 34700 Üsküdar Türkiye’dir.

Daha fazla bilgi için aşağıda yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Politikası, Veri Sahibi Başvuru Formu, Bilgilendirme Metni, Aydınlatma Metni'ni inceleyebilirsiniz:

 

back to top