We Care for Every Heartbeat

İnsanların hayatlarında her gün bir fark yaratmak, Avrupa'da Daiichi Sankyo olarak yaptığımız her işin temelinde yatan itici güçtür.  Daiichi Sankyo'nun tüm ürünlerine ve yeniliklerine ilham veren ve temelinde olan konseptidir.

Bu kampanya bizim için bir yolculuğun başlangıcını işaret ediyor – Amacımız yaptığımız her işin merkezine hastalarımızı koymak için açıkça niyetimizi ve isteğimizi göstermek  

Hastaları işimizin merkezine koymak ve onlar için gerçekten neyin anlamlı olduğunu anlamak, bunları yapmamıza yardımcı olur:

  • gelişimi hızlandırmak ve yenilikçi tedavilere erişmek;
  • sağlık meslek mensuplarıyla işbirliği içinde, hastaların durumlarını daha iyi yönetmeleri için onları güçlendirmek.

İnsanların hayatlarında her gün bir fark yaratmak, Daiichi Sankyo Avrupa’daki her birimizin çaba ve kararlılığını gerektirir! Ayrıca, hastalarımız ve paydaşlarımız için fark yaratmak, olayları onların bakış açısından görmeyi, hissetmeyi ve ona göre davranmayı ifade eder.  Elbette, bunu başarmak için bir kampanyadan daha fazlasına ihtiyaç var ama bu bir başlangıç ​​noktası.

Değerli anlar

Kampanyamız anlara odaklanır: Herkesin yaşamı çok değerli anlarla dolu. Daiichi Sankyo olarak biz de her anın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle kendimizi, hastalarımıza etkili kardiyovasküler çözümler sunmaya adadık. Hastalarımızın ve onlara destek olanların, yaşamlarının doyasıya keyfini sürmeleri için.

WE CARE FOR EVERY HEARTBEAT

back to top