Avrupa Stratejisi

Daiichi Sankyo Avrupa sürdürülebilir büyüme stratejisi izlemektedir. Bu stratejinin bir parçası olarak, paydaşlarımızın, müşterilerimizin ve hastalarımızın çıkarlarını  sistematik olarak iş faaliyetlerimizin odak noktası haline getiren bir işletim modeline sahibiz.

Bu sayede yenilikçi ilaç ürünleri, sağlık hizmeti çözümleri, ürünlerimiz ve terapötik alanlar ile ilgili bilgi anlamındaki ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Müşteri odaklı işletim modeli sayesinde, sektördeki yeni zorluklarla yüzleşmek ve pazara yeni giren grupların desteğini alabilmek anlamında sağlık sektöründe sürekli ve giderek artan şekilde hızlı değişimlere başarılı şekilde yanıt verebilmekteyiz.

Bu süreçte, çalışanlarımızın azimli bağlılıkları, bilgi ve uzmanlık seviyelerini arttırma arzuları ile birlikte aynı zamanda piyasada satılmakta olan ürünlerimiz, üstün ürün gamımız bizi ileri taşıyan en önemli faktörlerdir. Bunun yanında sürekli olarak diğer firmalarla ortaklık ve lisanslama ve şirket satın alma fırsatlarını da aktif şekilde takip etmekteyiz.

Daha fazlası

Global İş Stratejisi

Araştırma temelli bir ilaç firması olarak, faaliyetlerimiz tüm dünyadaki hastaların karşılanmamış…

back to top