Küçük Kalpler

Aile Ortamında Büyümek

8 yaşındaki Rus bir erkek çocuğu olan Ilya, şu anda ev gibi hissettiren bir kimsesiz çocuk yurdunda yaşıyor. “Kendinizi İyi Hissedin” insiyatifi sosyal sebeplerle farkındalığı arttırmak istiyor. Bağışlar toplayarak Doğu Avrupa’daki kimsesiz çocuk yurtlarını aile evlerine dönüştürüyoruz ve küçük kalpler kadar büyük kalplere de önem veriyoruz. Bu yüzden kalp rahatsızlığı ve yüksek kan basıcı olan kişilere yönelik önleyici tedbirler de insiyatifimizin bir parçası.

Partnerimiz “Küçük Kalpler”

Doğru Avrupa’daki bir çok çocuk evi, çocuklara sevgi ve ilgi dolu bir ortam sunmaktan yoksun. “Küçük Kalpler” bu durumu kimsesiz çocuklarla çalışarak ve problemlerin üzerine giderek değiştirmek istiyor. Projeler, SOS Children's Villages prensiplerini baz alıyor ve aile ortamına yakın bir ortam yaratmaya çalışıyor.

Engelli Çocuklara Yardım Etmek

“Küçük Kalpler” fiziksel ve öğrenme güçlüğü olan kimsesiz çocuklara yardım etmenin özellikle üzerinde duruyor. Bu çocukların özel terapilere, okulu bitirebilmeleri,iş bulabilmeleri ve kendi başlarına aile kurabilmeleri için desteğe ihtiyaçları var.

Büyük Kalplerle İlgilenmek

Daiichi Sankyo Avrupa olarak farkındalık oluşturmak adına “Küçük Kalpler”  projemiz ile “Büyük Kalplerin” korunmasına da destek veriyoruz. Kardiyovasküler hastalar için önemli ilaç sağlayıcılarından biri olarak, yüksek kan basıncı ve diğer kalp problemleri ile bağlantılı riskleri biliyoruz.

back to top