Yeniliğe Tutkulu. Hastalara Şefkatli. Daiichi Sankyo İlaç Ticaret Ltd. Şti

Yeniliğe Tutkulu. Hastalara Şefkatli.

Daiichi Sankyo İlaç Ticaret Ltd. Şti

Biz Kimiz

Daiichi Sankyo, ana merkezi Japonya’da olan, dünyada 20’den fazla ülkede faaliyet gösteren global bir ilaç şirketidir.  Birinci sınıf teknoloji ve bilimi kullanarak; sınıfında öncü olan yenilikçi ilaçların ve yöntemlerin üretilmesi ve geliştirilmesi yoluyla “dünya çapında yaşam kalitesinin artırılmasına katkıda bulunmaya” kendisini adamıştır. Kanser ve kardiyovasküler hastalıklar için mevcut ilaç portföyümüze ek olarak, Daiichi Sankyo, öncelikle kanser hastaları ve karşılanmamış medikal ihtiyaçları yüksek olan diğer hastalıklar için yeni tedaviler geliştirmeye odaklanmıştır. 120 yılı aşkın bilimsel uzmanlığı ve 20'den fazla ülkedeki mevcudiyetiyle, Daiichi Sankyo ve dünya çapındaki 16.000 çalışanı, 2030 Vizyonu olan "Toplumun Sürdürülebilir Gelişimine Katkıda Bulunan Global ve Yenilikçi Bir Sağlık Kuruluşu” olmayı gerçekleştirmek için zengin bir inovasyon mirasından yararlanmaktadır.

Biz 120 yılı aşkın bilimsel uzmanlığı olan  global bir ilaç şirketiyiz.

Global merkezimiz Tokyo'dadır.  Avrupa merkezimiz ise Münih'te (Almanya) bulunmaktadır.  Şirketimiz, Avrupa'da köklü Japon şirketleri Daiichi ve Sankyo'nun 2006 yılında birleşmesiyle kurulmuştur.  Avrupa'da 13 farklı ülkede yaklaşık 2.000 çalışan ile faaliyet gösteriyoruz..

Pfaffenhofen'deki (Almanya) Avrupa üretim tesisimiz, global üretim kapasitesine önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. Burada ürünler hem üretilmekte, aynı zamanda geliştirilmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen https://www.daiichi-sankyo.com.tr/  adresini ziyaret ediniz.