logo

Yeniliğe Tutkulu. Hastalara Şefkatli.

Daiichi Sankyo İlaç Ticaret Ltd. Şti

Biz Kimiz

Daiichi Sankyo, ana merkezi Japonya’da olan, dünyada 20’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir ilaç şirketidir. Hızlı yükseliş gösteren global bir oyuncu olarak Daiichi Sankyo Grup’un 20’den fazla ülkede yaklaşık 15,000 çalışanı var. Avrupa’da ise 13 farklı ülkede yaklaşık 2.000 çalışanı ile faaliyet gösteriyor.  Avrupa merkezi Almanya’nın Münich şehrinde yer alan Daiichi Sankyo Grup’un global üretim tesisleri ise Pfaffenhofen’da bulunuyor. 

Daiichi Sankyo Grup; olgun ve gelişmekte olan pazarlardaki hastaların farklı veya karşılanamayan medikal ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi farmasötik ürün geliştirmeye adanmıştır. 100 yılı aşkın süredir devam eden bilimsel deneyimi, insanlara yardımcı olacak yeni ilaçlar üretirken yenilikçi ve sağlam bir miras ile yol alıyor. 

Ek olarak; hipertansiyon, dislipidemi, bakteriyel enfeksiyonlar ve trombotik rahatsızlıklara yönelik ilaçlardaki güçlü profili sayesinde Daiichi Sankyo grup, kardiyovasküler metabolik rahatsızlıklar, ağrı yönetimi, onkoloji ve biyoloji alanlarında özgün terapi yöntemlerine odaklanmıştır. Daha fazla bilgi için lütfen www.daiichisankyo.com adresini ziyaret ediniz.