Global Araştırma Geliştirme Ağı

Lokasyonlar

Hastalara yönelik yenilikçi ilaç çözümleri geliştirme sürecini hızlandırmak amacıyla Daiichi Sankyo; Japonya’da, ABD’de, Avrupa’da ve Hindistan’da araştırma ve geliştirme faaliyetlerini süratle desteklemeye odaklı bir yapı kurmuştur. Tokyo’da ilaç keşfinden geliştirmeye ve firmanın ürün portföyünün genişletilmesine kadar herşey üzerinde çalışıyoruz.

Yeni ilaç bileşiklerine yönelik global klinik araştırma süreçleri ABD’de Daiichi Sankyo İlaç Geliştirme merkezinin bulunduğu Edison, New Jersey’den yürütülmektedir. İlaç metabolizması ve bitmiş ürün formülasyonu gibi ilaç geliştirme süreçlerindeki önemli adımlar Almanya'nın Münih kenti yakınlarında bulunan Martinsried ve Pfaffenhofen’de gerçekleştirilmektedir.

Daiichi Sankyo’nun Avrupa araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin temeli Almanya'nın Münih kentinde "Luitpold-Werk" ilaç firmasının 1910 yılında kuruluşuna kadar uzanmaktadır.

Münih Doku ve Hücre Araştırma Merkezi (TCRM)

Münih Doku ve Hücre Araştırma Merkezi (TCRM), insan vücudunun yeni medikasyonları nasıl tolare ettiğini araştıran bir Daiichi Sankyo araştırma departmanıdır. Departman Münih’in dışında bir şehir olan Martinsried’de 1998 yılında kurulmuştur.

Daha fazlası

Ürün Portfoyü

Karşılanmamış medikal ihtiyaçları karşılamak için, biz araştırmalarımızda kardiovasküler-metabolik…

back to top