Avrupa’da KSS

Fark yaratmak

Avrupa’da ve farklı yerlerde eğitim destekleri ve sosyal destekler veriyoruz.

Ayrıca çalışanlarımız da firmamızla aynı adanmışlığı paylaştığı için onlara minnettarız. Çalışanlarımız da sosyal etkisi olan bu etkinliklerde yer alarak başka insanların hayatlarında fark yaratmak istiyor.

Çocuklar İçin Destek

Doğru Avrupa’daki bir çok kimsesiz çocuklar yurdu, çocuklara sevgi ve ilgi dolu bir ortam sunmaktan yoksun durumda. Bu sebeple Daiichi Sankyo sosyal sorumluluk kapsamında ve  Pan-European kapsamında “Küçük Kalpleri” desteklemeye karar verdi. “Küçük Kalpler”, kimsesiz çocuk yurtlarını, aile evlerine dönüştürerek kimsesiz çocukların yaşam kalitesini arttırmaya adanmıştır.

Sağlık Hizmetine Erişim

Gelişmekte olan ülkelerde sağlık hizmetlerine erişmek hastaların bir çoğu için zorluk yaratıyor. Senegal’de 30,000 çocuk kalp ameliyatı için bekliyor- birçoğu kurtulamayabilir. İtalya’daki Daiichi Sankyo çalışanlarımız Batı Afrika’daki çocuklar için kalp bakımını iyileştirmek istedikleri için İtalyan hayır kuruluşu "Bambini Cardiopatici nel Mondo" aracılığı ile ülkenin başkentine yeni bir hastane yapımına destek verdi. Kar amacı gütmeyen kuruluş gönüllüler tarafından destekleniyor- 150’de fazla  cerrah,doktor ve hemşire- ve kalp ameliyatları organize ediyor. İtalyan çalışanlarımız ve bu kuruluş ortak bir vizyonu paylaşıyor: Kalp rahatsızlığı olan çocuklara umut vermek.

Araştırma ve Eğitim / Research and Education

Geçtiğimiz 6 yıl içinde , Münih Üniversitesi Eczacılık Bilimleri’nde “Daiichi Sankyo Usta Ödülü”ne layık görülen seçkin mezunlarımız oldu. Amacımız: Genç yetenekleri desteklemek ve araştırmayı teşvik etmek. Daha önceden bu ödülü kazanan kişiler kariyerlerine farmasötik ürün araştırma ve geliştirmede devam etmekte.

Desteklediğimiz Projeler Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin

Daha fazlası

Değerler Raporu

Kurumsal değerlerimiz, büyüme potansiyelimiz ve iş planımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

back to top