Avrupa Üretim Tesisleri

En Yüksek Uluslararası Standart

Pfaffenhofen'deki (Almanya) Avrupa son teknoloji üretim tesisimiz, sürekli olarak yüksek üretim kalitesi sağlar. ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) ve Avrupa İlaç Ajansı (EMA) gibi ulusal ve uluslararası otoriteler tarafından yapılan düzenli denetimler bunu doğrular.

İlaç Üretimi

Pfaffenhofen, küresel üretim kapasitemize önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. Burada ilaçlar sadece üretilmiyor, aynı zamanda da geliştiriliyor. Buna tüm Olmesartan ürün yelpazesi ve Edoxaban dahildir. İlaç üretiminde her yıl 90 milyondan fazla blister ve iki milyardan fazla tablet üretilmektedir.

Pfaffenhofen'in faaliyetleri, biyoteknoloji API (aktif farmasötik bileşenler) üretimi ve katı farmasötik ürünlerin (tabletler ve film kaplı tabletler) üretimini içerir. Buradan 50'den fazla ülkeye, hastalar için toplu veya bitmiş paketler halinde ürünler ihraç edilmektedir. Bu, yakında onkoloji alanındaki ilaçlar için de geçerli olacak. Tesisimiz, inovasyon ve modernizasyon ile altyapı açısından hazırlanmıştır.

Farmasötik Geliştirme

Pfaffenhofen ayrıca farmasötik geliştirmede önemli bir rol oynamaktadır ve küresel olarak giderek artan sayıda galenik araştırma projesinde lider bir rol üstlenmektedir. Farmasötik geliştirmenin amacı, Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) Bölümümüz tarafından sağlanan aktif bileşenlerden tabletler gibi uygulanabilir ilaçlar geliştirmektir. İlaç ürünü, hastanın ihtiyaçlarını karşılayacak, klinik gereksinimleri ve kaliteyi sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır. 

Ayrıca, ilaç ürününü ticari ölçekte üretmeye uygun üretim süreci geliştirilmeli, ölçeklendirilmeli ve üretime aktarılmalıdır. Son olarak, Farmasötik Geliştirme, regülasyon otoritelerine sunulan dosyaların kalite kısmından sorumludur. Bu zaman alıcı ve özenli yaklaşım, 
yüksek kaliteli ve güvenli farmasötik ürünlerin dünya çapında hastalara sunulması için hayati bir ön koşuldur.

Daha fazlası

Misyon,Vizyon ve Değerlerimiz

Misyonumuz çeşitli medikal ihtiyaçları karşılayan yenilikçi ilaç üretimi yaparak dünyadaki yaşam…

back to top