logo

Yeniliğe Tutkulu. Hastalara Şefkatli.

Daiichi Sankyo İlaç Ticaret Ltd. Şti

ESC 2019: Bizimle dünyanın en büyük kardiyovasküler tıp konferansında buluşun!

Kardiyovasküler hastalıkları olan hastalara yenilikçi tedaviler geliştirerek yardımcı olmaya çalışan bir şirket olarak, ESC Kongresi, küresel kardiyovasküler toplulukla bilgi ve fikir alışverişi yapmamız açısından eşsiz bir forum. Bu yıl, bilimsel programımız, dört uydu sempozyum, konuya özel iki oturum ve etkileşimli hasta vakası formatında gerçekleşecek olan 13 uygulama oturumu içeriyor. Biz de antitrombotik bakım konusunda eskiden beri süregelen bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz büyük bir stantla (R900) stand alanında olacağız.

ESC Elçilerimizle Tanışın

ESC Elçileri inisiyatifi, standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilerimiz için tamamlayıcı bir iletişim noktası olarak hizmet vermeleri amaçlanarak oluşturulmuştur. Ekibimiz, konuklarımıza şirketimiz hakkında yeterince bilgi sağlamak ve misafirlerimizin geribildirimlerini almak için özel olarak eğitilmiş, Avrupa'nın her yerinden yüksek nitelikli meslektaşlardan meydana geliyor.

Özel bir sorunuz varsa veya antitrombotik bakım konusundaki taahhüdümüz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen ESC Temsilcimizle iletişime geçin. Özel stant çalışanlarımız konuşmak için her zaman hazır.

ESC Kongresi Hakkında

ESC Kongresi, Avrupa Kardiyoloji Derneği'nin (ESC) yıllık kongresidir. En yeni gelişmeler ve tanı alanındaki yenilikler ile kardiyovasküler hastalıkların tedavisi ve önlenmesi hakkında bilgi alınacak en önemli platform olan kongre, tüm dünyadan her sene 30.000'i aşkın klinisyeni, bilim insanını, epidemiyolojisti, hemşireyi, teknisyeni, kilit önemi olan liderleri ve politika yapıcılarını çekmektedir. Dünya Kardiyoloji Kongresi'yle birlikte yapılacak olan bu senenin etkinliği tüm dünyada kardiyovasküler hastalıklarla nasıl başa çıkabileceğimiz ve küresel kardiyovasküler sağlığı nasıl destekleyeceğimiz sorusuna parmak basıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.