Kullanım Koşulları

1. İçerik

Daiichi Sankyo bu web sitesini gerekli özen ve dikkati göstererek hazırlamakta ve güncellemektedir. Ancak bu sitede sağlanan bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda açık veya ima edilen şekilde hiç bir açıklama veya garanti sunulmamakta olup firmamız bu web sitesinin kullanımı ile bağlantılı olarak hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir. Üçüncü şahısların yaptıkları içerik anlamındaki katkılar firmamızın değil söz konusu yazarların görüşlerini yansıtmaktadır. Daha önceden bir uyarıda bulunmadan bu siteyi degiştirme hakkımız saklı olmakla birlikte sitenin güncellenmesi ile ilgili hiç bir sorumluluğumuz söz konusu değildir. Tüm kullanıcılar bu site ve onun içeriğinin kullanımı ile ilgili risklerin kendilerine ait olduğunu kabul etmektedirler. Daiichi Sankyo veya web sitesinin geliştirilmesi, oluşturulması veya hizmete alınması ile ilgili hiç bir üçüncü şahıs, sizin bu sitenin içeriğine erişiminiz, içeriği kullanmanız veya kullanamamanız veya içerikteki olası eksiklik veya hatalar sebebiyle hiç bir şekilde sorumlu tutulamayacaktir.

2. Üçüncü Şahişlara Olan Linkler

Daiichi Sankyo diğer internet sitelerine linkler ve e-posta linkleri sağlamaktadır. Bu linklerin hepsinin içeriği, linkler siteye dahil edilmeden önce kontrol edilmiştir. Bu linklerin amacı tamamen sizlere kolaylık sağlamaktır. Bu siteler üçüncü şahıslar tarafından bağımsız olarak geliştirilip kontrol edilmektedir ve bu sebeple Daiichi Sankyo bu sitelerde sunulan bilgilerin doğruluğu veya bütünlüğü anlamında hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir. Sitede herhangi bir linkin bulunması Daiichi Sankyo’nun bu siteyi onayladığı anlamına gelmemektedir ve herhangi bir link bağlantılı üçüncü şahıs sitesine girmenin tüm riskleri size aittir. Bu tür linklerin içeriğinde kanuna aykırı bir durum fark etmemiz durumunda bizler bu linkleri derhal kaldırmaktayız.

3. Medikal Bilgiler

Bu web sitesi farklı medikal kondisyonlar ve bunların tedavisine yönelik genel bilgiler içermektedir. Bu tür bilgiler genel bilgi amacıyla sağlanmış olup bir hekimin veya yetkili bir sağlık profesyonelinin sağlayacağı bilgilerin yerini alması amacıyla sağlanmamıştır.

4. Teklif ve Teşvik İçermeme

Bu sitede sunulan hiç bir bilgi herhangi bir Daiichi Sankyo hissesi veya ürünü ile ilgili bir satın alma veya imha veya işlem teklifi veya teşviki anlamına gelmemektedir. Yatırımcıların kendi yatırım kararlarını bu bilgilere dayanak almamaları gereklidir.

5. Ticari Markalar Ve Telif Hakları

Metin, yayımlar, haber postaları, makaleler, fikirler, toplantı notları, tebligatlar, görüşler, grafikler, resimler, HTML kodları, mültimedya klipleri, Java kodları ve bilgilerin seçimi ve sunulması gibi bu internet sitesinin tüm içeriği (Malzemeler), hem Almanya hem de yabancı ülkelerde geçerli olan telif hakları ve diğer fikri mülkiyet yasaları tarafından koruma altındadır. Tamamen kişisel, özel ve ticaret dışı amaçlarla bu içeriğin kopyalarının üretilmesi dışında, belirli içeriğin kullanımı veya kopyalanması veya iletilmesi için önceden Daiichi Sankyo’nun yazılı onayının alınması gereklidir. Hukuki yoldan veya yetkiyle alınmış kopyalarda, orijinal malzemelerde bulunan tüm telif hakkı ve mülkiyet hakkı ifadelerini bulundurmanız zorunludur. Malzemelerin izinsiz kullanımı; telif, ticari marka, patent yasaları ve diğer benzer yasaların ihlaline yol açabilir. 

6. Verilerin Korunması

Daiichi Sankyo her zaman için Türkiye Cumhuriyeti veri koruma ve veri gizliliği kanun ve yönergelerine uyumlu hareket etme çabası içerisindedir. Web sitemize erişim sonucunda, belirli kişisel olmayan ve yazarı bilinmeyen bilgiler (tarih, saat, erişilen sayfa) bilgisayarınıza kaydedilmiş olabilir. Bu bilgi tamamen istatistikî amaçlar için kullanılacaktır ve kesinlikle ticari veya ticari olmayan amaçlarla üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Bu site vasıtası ile bizlere gönüllü olarak sunulmuş olan kişisel veriler (hizmet; kapanmış kullanıcı grubu) firma içinde gizli tutulacak olup sadece Daiichi Sankyo tarafından kullanılacaktır. Bu bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler tamamen bu amaca yönelik olarak muhafaza edilecektir.

Bu web sitelerinin, erişimin sınırlı olduğu, belirli bölümlerinde, site kullanıcılarının bilgisayarları üzerinde ilave bilgiler kaydedilebilmektedir. Bu veriler “çerez“ olarak bilinmekte olup sadece erişimi kolaylaştırma amacıyla kullanılmaktadır. Bu çerezlerin etkisiz kılınması ilgili tarayıcı içinden mümkündür. Ancak bu durumda web sitemize erişim anlamında bazı kısıtlamalar ile karşılaşılması olasıdır.

Bu web sitesinde sunulan tüm Malzemelerin ve Hizmetlerin güvenli olmasını ve herhangi bir zararlı unsur içermesini önlemek için her türlü makul çabayı harcadığımızı ifade etmekle birlikte internet üzerinden veri transferinin bazı sistematik zayıflıkları olduğunu belirtmek ve üçüncü şahıslar tarafından istenmeyen erişime karşı tam bir koruma veya garanti sağlamadığımızı ifade etmek isteriz. 

7. Gizlilik Beyanı

Özellikle telefon ve faks numaralarımız ve e-postalarımız olmak üzere, iletişim bilgilerimizin, önceden yazılı onay olmaksızın veya daha önceden yapılmış bir ticari anlaşma olmaksızın ticari reklamlar için kullanılması kesinlikle yasaktır. Biz ve bu web sitesinde belirtilmiş olan tüm kişiler kişisel verilerin ticari amaçlı olarak kullanımı veya iletimine tamamen karşı olduğumuzu ifade ederiz.

8. İletişim

Lütfen yukarıdakiler ile ilgili herhangi bir probleme, sorularınıza veya önerilerinize yönelik olarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca diğer tüm sorularınız veya önerileriniz için de lütfen bizimle temasa geçin: daiichi@hso2.kep.tr

back to top