logo

Yeniliğe Tutkulu. Hastalara Şefkatli.

Daiichi Sankyo İlaç Ticaret Ltd. Şti

Avrupa'daki Ürünler

Daiichi Sankyo’da biz hastaların hayatlarını daha aktif ve tatmin edici bir biçimde sürdürmelerini sağlayancyenilikçi tedaviler uygulamak için kendimizi adadık. Yüksek tansiyon gibi Avrupa’da pek çok insanı etkileyen komplex hastalıklara odaklanıyoruz. Hipertansiyon, dislipidemi, bakteriyel enfeksiyonlar ve trombotik bozukluklar için güçlü ilaç portfolyomuzla1 hastalık yönetimini destekliyoruz.

Kardiyovasküler Rahatsızlıklar

Avrupa’da her yıl 4 milyon insan kardiyovasküler hastalıklar nedeniyle yaşamlarını yitiriyor.2 Kardiyovaküler sistemi için kullanılacak bir ilaç tedavisi bu yüzden oldukça gereklidir.  

Edoksaban

Antikoagülasyon atriyal fibrilasyon (AF), venöz tromboembolizm gibi tromboembolik hastalıkların yönetimi ve önlenmesi için büyük taşır. Avrupa’daki en yeni bileşenimiz olan Edoksaban1 günde tek doz oral yolla kullanılan bir antikoagülandır. Avrupa Komitesi, Haziran 2015’te Edoksabanın pazara sunulması için onayı verdi.

Olmesartan

Olmesartan1 hipertansiyon için kullandığımız ürünümüzdür. 2002’den beri dünyada 5 milyondan fazla insan bu ilaçla tedavi oluyor. Dünya genelindeki sağlık profesyonelleri olmesartanı büyük ülçüde benimsediler. Olmesartan bu başarıyı tansiyon düşürmekteki mükemmel tesiriyle elde etti. Avrupa’da tekten üçlü kombinasyonlara kadar olmesartanla geliştirilmiş geniş çapta ilaç bulunmakta.

Prasugrel

Oral yolla kullanılan antiplatet ajanımız prasugrel1, akut koroner sendromu olan ve perkutan koroner müdahele geçirmiş hastalarda kan pulcuklarının pıhtılaşmasını ve arterlerde tıkanma yaşanmasını engelliyor.

Marka Adı Etken Madde Endikasyonu
Lixiana Edoksaban Nonvalvüler atriyal fibrilasyonlu hastalarda sistemik embolizmin önlenmesi, Derin ven trombozu ve pulmoner embolinin tedavisi ve önlenmesi
Effient Prasugrel HCl Aterotrombotik olaylar
Olmetec Olmesartan Hipertansiyon
Olmetec Plus Olmesartan + Hidroklorotiazid Hipertansiyon
Sevikar Olmesartan + amlodipin Esansiyel hipertansiyon
Sevikar HCT Olmesartan + Amlodipine + Hydrochlorothiazide Esansiyel hipertansiyon

Avrupa'daki Diğer Ürünler

Marka Adı Etken Madde Endikasyonu
Evista Raloxifene Osteoporoz
Mevalotin Pravastatin Hiperkolesterolemi
Podomexef Cefpodoxim Solunum Yolu Enfeksiyonları
Lopresor Metoprolol Hipertansiyon
Lomir/Icaz Isradipine Hipertansiyon

 

1Yasal nedenlerle, reçeteli ilaçlara dair detaylı bilgiler sadece sağlık profesyonellerine verilir.

2European Cardiovascular Disease Statistics 2012 by the European Heart Network